Aeon's End (Kevin Riley)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Cyel
Posty: 2585
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1234 times
Been thanked: 1448 times

Re: Aeon's End (Kevin Riley)

Post autor: Cyel »

Merenques pisze: 26 mar 2024, 19:21 Czy ktoś ograł już dodatek Tajemnica Dziczy i jest w stanie coś wiecej o nim napisać? Nie znalazłem żadnych dokładnych opisów i recenzji tego dodatku, a mocno zastanawiam się czy warto w niego zainwestować.
Ja z dodatków towarzyszących Nowemu Początkowi najbardziej polecam Starożytnych. Jest tam naprawdę ciekawa Nemesis, wymagająca dość niestandardowego kombinowania, w trudniejszym wariancie i najlepsza (czyt: najbardziej interesująca do prowadzenia i wymagająca maksimum móżdżenia) magini w grze moim zdaniem*

Minikampania w Tajemnicach Dziczy tak naprawdę nie wnosi nic, czego nie robiłby tryb ekspedycji. No chyba, że zależy Ci na tej groteskowo grafomańskiej "fabule". Nemesis jest średnio ciekawa. Dodatek jest ok, ale Starożytni biją go pod każdym względem IMO.


*-z wszystkich rzeczy wydanych w PL
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
pyz
Posty: 72
Rejestracja: 26 paź 2014, 19:46
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Aeon's End (Kevin Riley)

Post autor: pyz »

Orientujecie się, czy Portal będzie dalej wydawał Aeon’s End? Bo rozumiem, że ostatnie wydane rzeczy to Nowy Początek i dwa małe dodatki - Starożytni i Tajemnica Dziczy. Będą to ciągnąć dalej?

Pytam, bo po jakichś 2 latach zdjąłem to w końcu z półki i przypomniałem sobie jaka to jest świetna gra, a co najważniejsze jak bardzo moja małżonka lubi w nią grać, a to jest dla mnie win-win. :D
Freshus
Posty: 295
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:00
Has thanked: 50 times
Been thanked: 110 times

Re: Aeon's End (Kevin Riley)

Post autor: Freshus »

Teoretycznie info było takie, że będą wydawać, ale wszystko się wydłuża bo fabrykę zmieniają w międzyczasie (gdzie to się produkuje)?
radarek
Posty: 151
Rejestracja: 02 cze 2019, 23:47
Has thanked: 16 times
Been thanked: 55 times

Re: Aeon's End (Kevin Riley)

Post autor: radarek »

Outcast ma status "Zapowiedź" tak już z 1.5 roku. Co jakiś czas pojawia się info, że opóźnienie wynika z przeniesienia produkcji gry do Polski, ale mnie zaczyna ta sytuacja niepokoić.
Cyel
Posty: 2585
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1234 times
Been thanked: 1448 times

Re: Aeon's End (Kevin Riley)

Post autor: Cyel »

pyz pisze: 31 maja 2024, 20:31 Bo rozumiem, że ostatnie wydane rzeczy to Nowy Początek i dwa małe dodatki - Starożytni i Tajemnica Dziczy.
Trzy dodatki - są jeszcze Strzaskane Marzenia.
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
sputnik
Posty: 14
Rejestracja: 14 lut 2023, 21:25
Has thanked: 5 times

Re: Aeon's End (Kevin Riley)

Post autor: sputnik »

W tym roku powinna wyjść jeszcze "Wieczna wojna", na którą zbierali pieniądze w przedsprzedaży.
Pomnik
Posty: 331
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 163 times
Been thanked: 112 times

Re: Aeon's End (Kevin Riley)

Post autor: Pomnik »

sputnik pisze: 02 cze 2024, 09:04 W tym roku powinna wyjść jeszcze "Wieczna wojna", na którą zbierali pieniądze w przedsprzedaży.
Z tym wyjściem to też tak nie do końca bo moja WW od Portalu już kilka lat jest na półce :D.
To po prostu dodruk, możliwe że tak samo dodrukują Legacy.
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
sputnik
Posty: 14
Rejestracja: 14 lut 2023, 21:25
Has thanked: 5 times

Re: Aeon's End (Kevin Riley)

Post autor: sputnik »

Zebrali ponoć odpowiednią ilość osób i to ma być zapewnieniem dodruku.
Wiadomo jak to z Portalem, czyli nic nie wiadomo :lol:
Choć mam nadzieję że będzie ten dodruk.
ODPOWIEDZ