Lamaland - koszulki/inserty

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4729
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1244 times
Been thanked: 1457 times

Lamaland - koszulki/inserty

Post autor: Mr_Fisq »

Zostałem posiadaczem insertu do Lamaland od ReDrewna (link do sklepu).

Insert jest całkiem funkcjonalny, natomiast nie obyło się bez paru drobnych niedogodności:
- U mnie insert wystaje leciutko ponad linię pudełka (1-2mm) od strony żetonów zasobów (stojak na karty jest ok).
- Jeśli koszulkujecie karty, to Arcane'y Large (59x92mm) niestety nie mieszczą się w pojemnikach na karty na wysokość, trzeba szukać czegoś bardziej dopasowanego; ja poradziłem sobie w ten sposób że wyjąłem pojemnik na karty z przegródkami i w jego miejsce wsadziłem karty w oryginalnych woreczkach strunowych => karty się mieszczę, a nic nie lata.
- Mi przeszkadza fakt, że kafelki początkowe leżą na pionowych szczytach pojemników na kafelki terenu => dociąłem sobie kawałek cieniutkiego kartonu (?) na pojemniki na kafelki terenu i jest ok.

Jak nie zapomnę to postaram się za jakiś czas dać znać, jak insert sprawdził się w dłuższym użytkowaniu.


Obrazek
Obrazek
Sprzedam: Lands of Galzyr , Sands of Shurax, Dawn of the Zeds, Etherfields KS PL i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
ODPOWIEDZ